Zaprosza Joa

Manifest Wegański jest nowym obliczem weganizmu, będziemy 10 października na Rynku Głównym w Krakowie. Zaraz po hejnale, w naszym magicznym mieście, gdzie artyści, kwiaciarki, naukowcy, gołębie, studenci i my wszyscy zwyczajni obywatele i obywatelki przeżywamy swoje życie, chcemy się z Państwem spotkać i porozmawiać o tym, co możemy zrobić by ta magia nadal trwała. Życie jest piękne więc warto o nim rozmawiać.

Będziemy tam z Wami: Marcin, Joanna, Barbara, Janusz, Magdalena, Aleksandra, opowiemy czym jest Manifest Wegański i co wiąże się z weganizmem.

Nasze spotkanie jest propozycją dla wszystkich z Państwa, którzy czują, że warto coś zmienić w swoim stylu życia i diecie, tak samo jak dla tych z Państwa, którzy martwią się weganizmem i traktują go jako niebezpieczną modę.

Kryzys klimatyczny trwa, tego lata płonęła Hiszpania, Grecja, Turcja. Co roku wycinane są i palą się lasy tropikalne. Anomalie pogodowe niszczą po kawałeczku nasz świat. Powodzie, huragany. W obliczu tego, co się dzieje, możemy zamknąć oczy i udawać, że to tylko przejściowe zmiany, że nas nie dotyczą. Możemy jednak zmierzyć się z problemem. Człowiek to niezwykła istota, która potrafi współpracować, tworzyć, działać. To od nas zależy jak będzie wyglądał świat naszych dzieci. To od nas zależy, czy nasze wnuki będą mogły się urodzić. To od nas zależy czy pogodzimy się z rzeczywistością, która nas otacza. I to jest dobra wieść Manifestu Wegańskiego, chcemy razem z Państwem celebrować tę możliwość, rozwinąć tę potencję, która nie tylko da nam przetrwanie, ale i da nam wszystkim coś bezcennego: bycie razem i współdziałanie. Otwarcie się na drugiego człowieka i świat, na wszystkie istoty żyjące.

Jeżeli nie lubisz wegan i uważasz, że to banda oszołomów, zapraszamy 10 października na Manifest Wegański. Warto poznać tę zgraję.

Jeżeli denerwuje cię weganizm i ciągłe namawianie by nie jeść mięsa, jeżeli martwisz się, że ludzie tracą zdrowie nie pijąc mleka i nie jedząc jajek zapraszamy cię na Manifest Wegański. Warto przyjrzeć się z bliska oszołomom.

Jeżeli masz dość, że ktoś ci mówi jak masz postępować, jeżeli chcesz po prostu spokojnie robić swoje bez ciągłej indoktrynacji, zapraszamy cię na Manifest Wegański. Warto wiedzieć kto i po co tak ci zatruwa życie.

Jeśli masz dość weganizmu 10 października bądź z nami na Rynku Głównym w Krakowie.

Jeżeli interesuje cię los zwierząt i naszej planety zapraszamy 10 października na Manifest Wegański.

Jeżeli jesteś weganinem, weganką ale źle się czujesz w tym niewegańskim świecie dołącz do nas.

Zapraszam
Joanna Hańderek