Warsztaty

Zapraszamy na pierwsze warsztaty MW 13 października 2021 r., o godzinie 18.30 w CK Dworku Białoprądnickim w Krakowie. (Opis i szczegóły wkrótce).

Impreza towarzysząca:

Domowe laboratorium sprzątania – środki do sprzątania w stylu zero waste

Warsztaty eko sprzątania, na których poznacie tajniki prostego, zdrowego i skutecznego sprzątania przy pomocy środków zrobionych własnoręcznie. Czy wiecie że zrobienie większości mikstur zajmuje 2-3 minuty? Czy wiecie, że większość składników potrzebnych do ich sporządzenia macie już w domu? Czy wiecie, że robiąc własne środki możecie znacząco zmniejszyć ilość opakowań które zużywacie? Podczas warsztatów chcę Ci pokazać jak proste i przyjemne może być mieszanie własnych proszków do prania, wybielaczy, robienie past do czyszczenia czy sprayów do mebli. 

Proszę przynieście swoja słoiki 🙂

Prowadząca – Beata Godynia-Kapałka

Natura, ekologia, zero waste, rękodzieło – Wszystko to kocham i chcę Wam to pokazać. Na co dzień prowadzę warsztaty o tematyce ekologicznej i artystycznej z wykorzystaniem naturalnych surowców i różnorodnych technik. Stolarka, wyplatanie słomą, florystyka, mydlarstwo, naturalne kosmetyki i wszystkie sposoby na zatrzymanie natury jak najbliżej siebie są moją pasją i codziennością, którą już od 4 lat zajmuję się także zawodowo.  Mając zaszczyt wychowywać dwóch wspaniałych brzdąców przekonałam się jak ważne dla codziennego życia jest wybieranie sprawdzonych, zdrowych oraz bezpiecznych dla nas i środowiska produktów. W 2020 roku uruchomiłam własną markę szyjącą produkty z naturalnych tkanin oraz z upcyklingu (kosze z banerów, organizery, frotki, woreczki)W tym roku spełniło się moje małe marzenie i otwarłam własną warsztatownię “Fabryka Ekodzieła” w Krakowie, gdzie oprócz warsztatów prowadzę sklep z rękodziełem i surowcami potrzebnymi to tworzenia własnych naturalnych środków do sprzątania i kosmetyków. Najważniejszym dla mnie jest zarażanie ludzi pasją, by z przyjemnością dalej pogłębiali i rozpowszechniali wiedzę, by małymi kroczkami dochodzili do perfekcji pokazując swoimi czynami jak dbać o naszą matkę Ziemię.